DJ-blogs.com, twoja społeczność dj, radio, wytwórnia, agencja rezerwacji i harmonogram wydarzeń

Hej DJ-e i ci, którzy chcą zostać DJ-em,

dj-blogs.com społeczność dj dla dj z całego świataTeraz DJ-e z całego świata, od amatora po profesjonalistę, spotykają się na dj-blogs.com. Ta społeczność dj zapewnia wszystkie informacje i możliwości, które chcesz opublikować, pokazać i zaprezentować swoje produkcje muzyczne oraz znaleźć się na liście w naszej agencji rezerwacji dj-blogs.com. Połączenia ze wszystkimi DJ-ami działają na całym świecie i dają Ci możliwość osiągnięcia czegoś więcej. Mamy także internetowe radio DJ-a, w którym możesz odtwarzać muzykę i prezentować swoje nowe produkcje. Zaloguj się i zacznij od poziomu podstawowego DJ-a, który jest bezpłatny i pozostanie ...

dj-blogs.com to społeczność, w której możesz zacząć. Zsynchronizowany z Twoim profilem, który jest wypełniony twoją muzyką lub blogami i wszystkimi informacjami. Dzięki zdjęciom i filmom z życia DJ-a możesz reprezentować siebie, jak chcesz. Twoi fani pójdą za tobą i dadzą ci głos do rankingu DJ-ów w kategorii muzyki lub DJ-a, aby zdobyć swoje miejsce w rankingu. Ważne jest, aby utworzyć interesujący profil, aby Twój profil oraz muzyka i filmy były zawsze aktualne, aby przyciągnąć więcej fanów. Śmieszne, szalone lub po prostu całkowicie szalone - w Internecie jest wiele śmiesznych filmów, oczywiście, klipów muzycznych. Tutaj możesz się zgłosić i zademonstrować swój styl muzyczny.

Jeśli stworzyłeś specjalną produkcję muzyczną, możemy opublikować ją w naszej wytwórni SPOK-Media Records, a my wspieramy Cię w reklamie i ukierunkowanym użyciu na różnych portalach sprzedażowych. Zarejestruj się teraz i dołącz! Tutaj postępujesz zgodnie z przyciskiem rejestracji:

 

 

dj-blogs.com wejdź, zaloguj się i otwórz swój profil dla nowego życia DJ-a

Informujemy o nowościach technologicznych oraz zapewniamy szkolenia i informacje na temat wyboru muzyki i projektowania zestawów DJ-skich oraz pokazujemy, jak lepiej wykorzystać dźwięk, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco jako DJ. Oferujemy również nowy i używany sprzęt oraz kompletny sprzęt na sprzedaż lub wynajem. Jeśli szukasz czegoś lub chcesz coś sprzedać, Twój adres to dj-blogs.com. Możesz również zaoferować swoją technikę, którą chcesz sprzedać tutaj. DJ-e ​​z całego świata przynoszą tutaj swoje wiadomości, kontakty i doświadczenia oraz wymieniają się pomysłami.

Możliwe, że możesz mieć własną stację radiową na tej stronie w swoim profilu, aby tworzyć własne programy muzyczne.
Witryna jest wielojęzyczna, dzięki czemu blogi mogą być oferowane w wielu językach lub można je łatwo przetłumaczyć, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów i użytkowników.

Strona jest wciąż w budowie, ale wkrótce jesteśmy w pełni online, a potem się zaczyna! Teraz stwórz swój profil i bądź jednym z pierwszych, którzy zareklamują się tutaj ... Podnieście ręce w powietrze aaaannnndd !!! PARTYYY !!!