DJ-blogs.com, dj topluluğunuz, radyo, plak şirketi, rezervasyon ajansı ve etkinlik programı

Hey DJ'ler ve DJ olmak isteyenler,

dj-blogs.com dünya çapında dj için dj topluluğuArtık dünyanın dört bir yanından, amatörden profesyonele, DJ'ler dj-blogs.com'da buluşuyor. Bu dj topluluğu size yayınlamak, müzik prodüksiyonlarını göstermek, sunmak ve rezervasyon acentası dj-blogs.com'da listelenmek için tüm bilgileri ve olanakları sunar. Tüm DJ'lerle olan bağlantılar dünyayı dolaşıyor ve size daha fazlasını elde etmek için bir fırsat sunuyor. Ayrıca, müziğinizi çalabileceğiniz ve yeni yapımlarınızı sunabileceğiniz bir DJ web radyomuz var. Giriş yapın ve ücretsiz olan ve konaklayacak olan DJ Basic Level'da başlayın ...

dj-blogs.com başlayabileceğiniz bir topluluktur. Müziğiniz veya bloglarınız ve tüm bilgilerinizle dolu profilinizle senkronize edilir. DJ hayatınızdan fotoğraflar ve videolar ile kendinizi istediğiniz gibi temsil edebilirsiniz. Hayranlarınız sizi takip edecek ve sıralamada kendi yerinizi almanız için müzik veya DJ kategorisindeki DJ sıralaması için bir ses verecek. İlgi çekici bir profil oluşturmanız önemlidir; böylece profiliniz, müzikleriniz ve videolarınız sizi takip edecek daha fazla taraftar almak için her zaman güncel olur. Komik, çılgın ya da tamamen çılgın - internette elbette, müzik klipleri içeren çok sayıda komik video var. Burada kendinizi uygulayabilir ve müzik tarzınızı gösterebilirsiniz.

Çok özel bir müzik prodüksiyonu yarattıysanız, onu SPOK-Media Records etiketimizde yayınlayabiliriz ve sizi çeşitli satış portallarında reklamcılık ve hedeflenmiş kullanımda destekliyoruz. Şimdi üye olun ve katılın! Burada kayıt butonunu takip ediyorsunuz:

 

 

dj-blogs.com yeni dj hayatınız için giriş yapın ve dj profilinizi açın

Teknoloji haberlerini rapor ediyoruz ve müzik seçimi ve DJ setlerinizi tasarlama konusunda eğitim ve bilgi veriyoruz ve size sesi nasıl daha iyi kullanabileceğinizi gösteriyoruz, böylece her zaman bir DJ olarak güncelsiniz. Ayrıca satılık veya kiralık yeni ve kullanılmış ekipman ve komple ekipman sunuyoruz. Bir şey arıyorsanız veya bir şey satmak istiyorsanız, dj-blogs.com adresinizdir. Burada satmak istediğiniz tekniğinizi de sunabilirsiniz. Dünyanın her yerinden gelen DJ'ler, haber bağlantılarını ve deneyimlerini buraya getiriyorlar ve fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Kendi müzik programlarını oluşturmak için profilinde kendi radyo istasyonunu bu sayfada görebilirsin.
Site çok dillidir, bu nedenle bloglarınız birçok dilde sunulabilir veya hayranların daha fazla hayran ve kullanıcıya ulaşması için kolayca çevrilebilir.

Site halen yapım aşamasındadır, ancak yakında tamamen çevrimiçi olacağız ve sonra başlıyor! Şimdi profilinizi oluşturun ve burada reklam veren ilk kişi olun ... Ellerinizi havaya kaldırın aaaannnndd !!! PARTYYY !!!